Returns Policy

מדיניות החזרות

מעוניינים להחזיר או להחליף פריט?
שלחו לנו מייל הכולל את פרטי ההזמנה והפריט אותו תרצו להחליף/ להחזיר לכתובת yababyyarden@gmail.com

החלפת תכשיט –

 • ניתן להחליף פריטים שנרכשו באתר עד 14 יום מיום קבלת הפריט / הגעתו לסניף, בדואר חוזר או ע״י תיאום מול ירדן, ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש, באריזתו המקורית וכנגד קבלה או חשבונית מקורית.
 • החלפת מוצר תתאפשר כאשר המוצר אינו תואם גודל או כאשר המוצר אינו תואם תיאור בלבד.

החזרת תכשיט –

 • ניתן להחזיר פריטים תמורת זיכוי קרדיט באתר או החזר כספי עד 7 ימים מיום קבלת הפריט / הגעתו לסניף ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש, שהתכשיט לא נפגם ו/או ננזק, באריזתו המקורית וכנגד קבלה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן

למידע נוסף צרי איתנו קשר במייל   Yababyyarden@gmail.com 

 • לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח.
 • תכשיט שנוצר בהזמנה אישית, לא ניתן להחזיר או להחליף.

הערות ותוספות

 • במידה ובחרתם לשלוח אלינו את הפריט בחזרה בדואר, אנא שלחו אותו בדואר רשום בלבד לכתובת: נחל הבשור 6, תל אביב-יפו, דירה 8 בצרוף החשבונית ופתק עם פרטים להתקשרות כדי שנוכל ליצור איתכם קשר. 
 • עבור מוצר שנרכש במבצע תינתן אפשרות החלפה לפי הסכום ששולם עבור הפריט בעת הרכישה וכפי שמופיע בחשבונית העסקה ולא בשווי המחיר המלא של המוצר.
 • במקרה של ביטול עסקה ו/או החלפה ו/או אי התאמה – עלויות המשלוח של המוצר יחולו על המשתמשת בלבד.
 • במקרה של ביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח אל הלקוח/ה, יינתן זיכוי כספי מלא עבור הפריט שנרכש ולא עבור דמי המשלוח (דואר רשום/אקספרס/שליחים).
 • הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו על ידי ירדן בן ארי.
 • הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). יובהר, כי ירדן בן ארי היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר.
 • כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
 • באפשרותכם לבחור בזיכוי באתר בשווי סכום העסקה המלא של הפריט/ים או בזיכוי אמצעי התשלום בניכוי 5% מסך העסקה או 100 ש"ח, הנמוך מבניהם. החברה יב״א לא מאפשרת החלפה ישירה של פריט/ים.
 • יש לבטל את עסקת המקור ולבצע הזמנה חדשה של הפריטים הרצויים דרך האתר.
 • מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

אני עושה את מרב המאמצים והבדיקות להוציא אליכם את התכשיטים במצב מושלם. יחד עם זאת אני מבינה כי יכול לקרות מצב שבו יישלח אליך מוצר שנפל בו פגם במהלך המשלוח. במקרה זה, יש לפנות אלינו ביום איסוף הפריט, בוואטאפ 054-9798244 או בכתובת המייל-  yababyyarden@gmail.com   בצירוף תמונה ותיאור סיבת הפנייה.
במקרה זה, ישלח הלקוח את המוצר על חשבונו בדואר רשום (לא מומלץ עקב חוסר באחריות על התכשיט) , לכתובתנו נחל הבשור 6, קומה 4 דירה 8, תל אביב  ואנו נזכה אותו על המשלוח בקרדיט לרכישה באתר. בכל מקרה המשלוח החוזר יישלח רק באמצעות דואר רשום. הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו על ידי ירדן בן ארי

יש לך שאלות נוספות? צרו איתנו קשר במייל yababyyarden@gmail.com
בימים א'-ה' בין השעות -18:009:00 שישי: 09:00-15:00 ונשמח לעזור!

_________________________________________

מדיניות ביטולים/החזרים

המחירים המצוינים באתר כוללים מע"מ. דמי המשלוח עבור המוצרים המוזמנים יצוינו באתר בנפרד.

עם ביצוע ההזמנה באתר, יקבל המשתמש מייל שהזמנתו נקלטה במערכת וקבלה להורדה. עם קבלת הזמנת המשתמש, יבצעו בעלי האתר בדיקה כי המוצר המבוקש נמצא במלאי. כמו כן, תבוצע בדיקה מול חברת כרטיסי האשראי ורק לאחר השלמת התשלום ואישור ההזמנה על ידי חברת כרטיסי האשראי – תאושר הזמנת המשתמש ויישלח אליו מייל המאשר את הזמנתו (להלן: "אישור ההזמנה").

במקרה בו המוצר שהוזמן על ידי המשתמש לא נמצא במלאי ו/או מכל סיבה שאי- אין באפשרות בעלי האתר לספק ללקוח את המוצר המוזמן, תשלח למשתמש הודעה בהתאם באמצעות הדוא"ל או באמצעות קשר טלפוני עם המשתמש. במקרה כאמור, תעמוד למשתמש האפשרות לבטל את ההזמנה או להחליף את הזמנתו במוצר אחר.

אספקה ומשלוח ההזמנות החברה תספק את המוצר המוזמן, רק לאחר אישור חברת כרטיס האשראי ובכפוף להימצאות המוצר במלאי. המוצר יישלח לכתובת שהקליד המשתמש בעת הרשמתו לאתר וזאת בתוך המועד המצוין בדף המוצר, אלא אם קיבל המשתמש הודעה אחרת. פרק הזמן למשלוח כפי שמצוין באתר יחל להיספר מרגע שהתכשיט מוכן ונארז – תשלח הודעה בנושא. מניין פרק הזמן כולל אך ורק את ימי העסקים, כלומר – ימים א'-ה', לא כולל שבתות, ערבי חג וחג. על אף האמור, מוצרים אשר מסופקים למשתמש באמצעות דואר ישראל – יישלחו בכפוף לזמני האספקה של דואר ישראל.

ביטול ההזמנה על ידי המשתמש, לאחר שההזמנה יצאה למשלוח, או סירובו של המשתמש לקבל את המשלוח או אי הימצאות המשתמש במקום ובזמן שנקבע למסירת ההזמנה, תחייב את המשתמש בדמי משלוח נוספים בגין החזרת המוצר למשרדי החברה. שליחת ההזמנה למשתמש פעם נוספת- תחייב את המשתמש בדמי משלוח נוספים בהתאם.

אין באמור לעיל ולהלן כדי לגרוע מתנאי המשלוח חברות המשלוח אשר יחולו במלואם על הזמנת המשתמש.

Join us

הצטרפי למועדון הלקוחות שלי כדי להתעדכן לפני כולן!

+ 10% הנחה על ההזמנה הראשונה

לקוחות אהובות
שימו ♥ האתר בשיפוצים,
לביצוע הזמנת דברו איתי בוואטאפ